Karmir Resort And Spa

Antalya, Turkey
CUMHURIYET MAH. AHU UNSAL AYSAL CAD.,14/1 - 7994, ANTALYA, TR
од
EUR14720EUR
2 возрасни
Локација: Хотелот се наоѓа во областа Goynuk, 40км од аеродромот во Анталија, и 8 км од Кемер. Плажа: Хотелска приватна плажа, на 100 метри од хотелот (има пат помеѓу), ситни камчиња и песок, бесплатни лежалки, чадори за сонце и пешкири на плажа. Приватните павиљони на базенот се доплатуваат. Спорт и Забава: Надворешни и внатрешни базени, базен за деца (надворешен), лизгалки на вода, фитнес центар, Турска бања, сауна, тениски терени, пинг понг се бесплатни. Забавни програми, натпревари во текот на денот и шоу програми навечер, Мини клуб за деца од 04-12 години.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!