Lara Dinc Hotel

Antalya, Turkey
GÜZELOBA LARA CAD.,585
A modern city hotel located in the Lara district of Antalya, conveniently close to the airport, which is less than 15 minutes away by car. The hotel features an attractive garden and outdoor pool and has modern amenities. The city centre and historic Kaleici (Inner Bailey) is approximately a 20-minute ride away by local minibus. For beach lovers there is a rocky beach 300 m from the hotel, while sandy Lara Beach is 2 km away. There are shops, café bars and restaurants in the vicinity of the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!