Lara Family Club

Antalya, Turkey
Kemeragzi Mahallesi Yasar Sobutay Bulvari,332
A modern, family-oriented complex consisting of 2 separate units and 4 blocks with 2 spacious lobbies and a range of facilities including a private beach and 2 aquaparks (one on-site and one by the beach). Decorated in a modern and contemporary style, the complex also has a main buffet restaurant and 2 a la carte, serving seafood and Turkish cuisine. Located within 400m of Lara Beach, the complex is conveniently close to Antalya Airport 12km away, while the city centre is 15km and easily reached by public transport.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!