Mediterra Art Hotel

Antalya, Turkey
5 BARBOROS MAH ZAFER SOK KALEICI, ANTALYA, TR
Tripadvisor Score: 4.0
This charming historical hotel is located in the picturesque old town Kaleici inside the city walls, close to the yachting marina and the beach. Shops, bars and restaurants are within easy walking distance, Antalya Airport is approximately 10 km away. Features of the hotel include 21 rooms, 24-hours reception, express check-in and check-out, concierge service, currency exchange, free WIFI, restaurant, bar, outdoor pool, art gallery within the hotel, library, medical assistance, airport shuttle, bicycle rental, car hire and free on-site parking.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
пребарување
29
пребарување
30
пребарување