Melas Lara

Antalya, Turkey
402 KEMERAGZI KOYU TESISLER CAD., ANTALYA, TR
Suburbs/airport Area поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.5
This family-friendly hotel with a unique design is located directly on the sandy beach between Antalya and Belek on the Turkish Riviera. The centre of Antalya is 15 km away, the international airport 12 km. The hotel has 322 rooms, 24-hours reception, currency exchange, meeting rooms, WIFI, 3 restaurants, 3 bars, outdoor pool with children's section, indoor pool with separated children's pool, playground, mini-club, fitness centre, spa and wellness, sports facilities, medical assistance, disco and car park.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!