Nasa Flora Hotel

Antalya, Turkey
SIRINYALI MAH.LARA CAD.,187
This unpretentious hotel is situated in Lara. The total number of rooms is 28. The hotel offers Wi-Fi internet connection in communal areas. This accommodation offers a 24-hour reception service, so that guests' needs will be fully met at any time of the day or night. Pets are not allowed at Nasa Flora Hotel. This accommodation follows environmentally sustainable practices.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!