Porto Bello Hotel

Antalya, Turkey
LIMAN MAH. AKDENIZ BULVARI 6. SOK., KONYAALTI / ANTALYA
Liman/konyaalti/waterfront поглед на мапата
Tripadvisor Score: 4.0
This luxury hotel comprises 346 rooms spread over 9 floors, in 2 wings. Located across from Antalya's Konyaalti Beach which is connected by a tunnel, this modernly designed hotel offers facilities for leisure and business, having a number of meeting and social function rooms. The city centre is 8 km and can be easily reached by public transport which runs in front of the hotel. An indoor shopping centre is nearby. (Some facilities may not be open year round due to weather and seasonal conditions).

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!