Royal Holiday Palace

Antalya, Turkey
LARA TURIZM MERKEZI, KUNDU,*
The hotel is located in the popular Lara Beach area on the outskirts of Antalya. It is situated right on the beach with public transport available nearby. Antalya Airport is approximately 16 kilometres from the hotel. The hotel occupies 53,000m2 of coastline and offers a range of facilities and amenities to suit most tastes. It offers a choice of bars as well as the main restaurant; there are a number of a la carte restaurants, an amphitheatre and disco. Indoors, there is a spa and wellness centre, a number of shops as well as an internet café and games room.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!