Titanic Beach Lara

Antalya, Turkey
Güzeloba, Merkezi, Lara Turizm Yolu
Located on Antalya's Lara Beach, some 15km from the city centre and 12km from the airport, this is a modern, large and spacious hotel built as the name suggests with a nautical theme and cruise concept, consisting of 589 rooms on 9 levels with an annexe family room building. The large, marble floored lobby with glass-sided lifts and potted palms offers an impressive welcome. There are four pools, a spa and fitness centre, lots of sports on offer, a kids club and a water park with slides and a playground with a fun galleon to play in.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!