Ktima Zantidi

Antiparos, Greece
GLYFA, ANTIPAROS, GR
Tripadvisor Score: 4.5
Traditional Stone Guesthouses - apartments With respect in the traditional architecture of Antiparos, we aimed in the high quality, the idea arrangement, the comfort and the fuctionalism of spaces with materials that we have resued and use from old buildings (stones, bricks, marbles etc.), in the interior but also to the enviroment space. The passion of Ms.Stavros for perfection and the good taste of Ms Armelina was the base for the creation of questhouses in Ktima Zantidi.  

прикажи повеќе

Room facilities

May include:,

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!