Movenpick Resort & Spa Tala Bay

Movenpick Resort & Spa Tala Bay

Aqaba, Jordan
SOUTH BEACH ROAD, TALA BAY AREA, PO BOX 2425, AQABA, 77110, JO
Tripadvisor Score: 4.5
MOvenpick Resort Tala Bay Aqaba is a striking new property at the idyllic southern shores of the Red Sea, an area blessed with year round sunshine. MOvenpick Resort Tala Bay Aqaba, a true 5 star resort, is located in Tala Bay, a new and exclusive residential community on the southern shores of the Red Sea.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!