Arniston Spa Hotel

Arniston, South Africa
1 BEACH ROAD, ARNISTON, ZA
With a stay at Arniston Spa Hotel in Arniston, you'll be on the beach, just a 1-minute walk from Arniston Beach and 8 minutes by foot from Roman Beach. This 4-star hotel is 28 mi (45 km) from Cape Agulhas and 0.5 mi (0.8 km) from Waenhuiskrans Nature Reserve.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!