Ambrosia Suites And Aparts

Athens, Greece
52 SOKRATOUS STR., 10431, ATHENS, GR, ATHENS, GR
This hotel is close to Ancient Agora and Roman Agora. Located in Athens (Athens City Centre), Ambrosia Suites & Aparts is minutes from Omonia Square and Athens City Hall.Rooms Make yourself at home in one of the 20 air-conditioned rooms featuring refrigerators and LED televisions. Rooms have private balconies or patios. Complimentary wireless Internet access keeps you connected, and digital programming is available for your entertainment. Private bathrooms with bathtubs or showers feature complimentary toiletries and hair dryers.Amenities Make use of convenient amenities, which include complimentary wireless Internet access and tour/ticket assistance.Dining Take advantage of the hotel's room service (during limited hours).Business, Other Amenities Featured amenities include a computer station, a 24-hour front desk, and luggage storage.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!