Spot Apart Residences

Athens, Greece
SOLONOS STREET & PATOUSA STREET 139, 106 77, ATHENS AREA
од
EUR8816EUR
2 возрасни

Location

This accommodation is located in Athens.

Facilities

This accommodation has a lift and a reception desk. The accommodation provides a safe, room service and a laundry service. Wireless internet access allows guests to stay connected while on holiday.

Rooms

Children's beds can be requested for younger guests. Other features include a telephone and WiFi (for a fee). Bathrooms are equipped with a shower and a hairdryer.

Sports/Entertainment

The sports and entertainment facilities at the accommodation ensure that guests have plenty of activities to choose from during their stay. There are many ways to relax or stay active at the accommodation, including cycling/mountain biking, a gym and massage treatments. Copyright GIATA 2004 - 2020. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 124971

Payment

The following credit cards are accepted at the accommodation: VISA and MasterCard.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!