Apollonia Apartments

Athens, Greece
9 NAXOU STR, ATHENS COAST, GR
Tripadvisor Score: 3.0
This wonderful aparthotel is situated in Varkiza, lying just 400 metres from the beach. Guests will find themselves within easy driving distance of the captivating city of Athens and the international airport. The complex is located in close proximity to a number of delightful attractions in the area. This superb complex greets guests with warm hospitality and charm, welcoming them into the relaxing surroundings of the beautifully-appointed apartments. The apartments offer a relaxing home away from home, featuring soothing tones which reflect the natural beauty of the surroundings. Guests are sure to appreciate the excellent service that they receive at this complex.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!