Astor

Athens, Greece
Karageorgi Servias, 16 9
Conveniently located at Syntagma square, with immediate access to public transportation, the central shopping district, main historical attractions and other points of interest. With some rooms recently renovated, the hotel offers all modern comforts and amenities along with stunning views of the Acropolis from the roof top and top floors rooms.

прикажи повеќе

Hotel facilities

  • Restaurant
  • Room service
  • Safe deposit box
  • 24-Hour Reception / Front Desk

Room facilities

May include:, ADSL Internet Connection

покажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!