Athenaeum Intercontinental

Athens, Greece
89/93 SYNGROU AVENUE, 11745 ATHENS, GREECE
Tripadvisor Score: 4.0
This upscale hotel lies just a 15 minutes' walking distance away from Syntagma Square in Athens. The hotel lies just a 10 minutes' driving distance away from the city centre, offering guests a great location from which to explore the wealth of history and tradition that the city has to offer. Links to the public transport network are to be found just a short distance away. This luxurious hotel tempts guests into a world of elegance and decadence. The guest rooms are exquisitely designed, and feature modern amenities for added comfort and convenience. Guests will find a wide range of facilities and services available to them at this first-rate hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!