Athens City

Athens, Greece
232 PATISION AVE, ATHENS, GR
Tripadvisor Score: 3.5
This hotel lies close to the bustling, culturally-rich centre of Athens. The hotel is set on Patisson Street, enjoying close proximity to links to the public transport network. The city's many intriguing sights can be found nearby, including the National Archaeological Museum and the Acropolis, which are within 3 km of the hotel. Eleftherios Venizelos International Airport is just 27 km away. This wonderful hotel is perfect for every type of traveller. The guest rooms come complete with modern amenities, ensuring comfort and convenience. Guests can avail of the hotel's many facilities and services, which add to their experience at the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!