The Pinnacle Athens

Athens, Greece
75 Eolou & Evripidou, Athens
од
EUR8484EUR
2 возрасни
Located in Athens (Athens City Centre), The Pinnacle Athens is within a 10-minute walk of Monastiraki Flea Market and Roman Agora. This 5-star hotel is 0.5 mi (0.7 km) from Syntagma Square and 0.5 mi (0.9 km) from Hellenic Parliament.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!