Wyndham Athens Residence

Athens, Greece
Achilleos 2 Athens Greece Athens 10437 Central Greece Greece
With a stay at Wyndham Athens Residence, you'll be centrally located in Athens, within a 10-minute drive of Syntagma Square and Omonia Square. This 5-star hotel is 2.4 mi (3.8 km) from Acropolis Museum and 2.4 mi (3.9 km) from Acropolis.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
136
2 возрасни
/ноќ
29
136
2 возрасни
/ноќ
30
136
2 возрасни
/ноќ