Cosmopolit

Athens, Greece
7 MARIKAS KOTOPOULI STREET ATHENS 10432 GREECE, ATHENS, GR
од
EUR3680EUR
2 возрасни
HOTEL: This Neoclassical style hotel, has a bar. SITUATION: The establishment, is in Athens a central area of it is located 50 metres away from the metro station and Omonia the square In the surrounding area, you can find shops and restaurants. El Museo Arqueológico Nacional de Atenas 1 kilometre away, you can find 2 kilometres away, you can find Syntagma the beach. ROOM: The accommodation establishments have an air-conditioning system, a television, offers WiFi, (free of charge), parquet flooring, a satellite TV, a mini-bar, a bathroom with a shower and slippers.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!