Diethness

Athens, Greece
Peoniou,52
Tripadvisor Score: 3.0
It occupies a beautiful neo-classical building located in the Centre of Athens, only 100 m from the central station of train and subway from Larissis station. The establishment offers free Wi-Fi, a sauna and a garden on the roof terrace with excellent views. All rooms are fully equipped with private bathroom. It offers American breakfast at the roof garden. It also has a bar. The National Archaeological Museum of Athens is located within walking distance. The hotel is near the shopping area of Plaka and the Monastiraki flea market. Larissis station is located only a 5-minute walk and allows you to easily reach the archaeological sites.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!