Dolphin

Athens, Greece
AGIOI APOSTOLOI - KALAMOS,
од
EUR4944EUR
2 возрасни
Dolphin Resort Hotel The Dolphin Resort Hotel (rated 3x000D star) is a large hotel in Kalamos. Both on and off site car parking is available. Dining is available at the hotel, which has it's own restaurant. Business users are catered for with wifi and meeting facilities available at the Dolphin Resort Hotel. Rooms at the Dolphin Resort Hotel. A hairdryer is provided in every room. All rooms feature a stocked minibar. Leisure Info. Leisure facilities are available at the Dolphin Resort Hotel. An indoor and outdoor pool are available for guests use. Other Info. An airport shuttle service is available from the hotel. Pet owners and their well behaved pets are welcome at the hotel. A concierge service is provided for guests. The hotel has disabled facilities with wheelchair access to the hotel, reception, restaurant, bar, conference facilities and disabled car parking spaces areas of the hotel.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!