Evripides

Athens, Greece
Evripidou Str, 79
Tripadvisor Score: 4.0
Situated in the heart of Athens close to the Acropolis, Evripides Hotel Athens is the place to be when you want to go sightseeing! It is conveniently located within a short walking distance of all the main archaeological sites, Plaka, athens most picturesque district and within easy reach of many attractions such as museums and galleries. There is also a metro station nearby providing easy access for those coming from the international airport or from Piraeus port and for those who want to explore the entire city. Evripides hotel offers comfort and high quality services by our friendly and helpful staff.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
пребарување
29
пребарување
30
пребарување