Hotel Avra Rafina

Athens, Greece
3 ARAFINIDON ALON, RAFINA, 19009 ATTIKI, GREECE
Tripadvisor Score: 3.5
This hotel is located close to the sea, lying just a few minutes' walking distance away from Rafina Marina. Guests will find themselves within easy access of a host of attractions in the area. Olympic Venus and the city centre are located just a short distance away. Rafina ferry port offers many connections to the Aegean islands including Mykonos, Sytos, Tinos, Andros and Evia. Eleftherios Venizelos airport is just 22 km away from the hotel. This delightful hotel beautifully combines elements of traditional and contemporary designs. The rooms reflect the splendour of Greek style, featuring refreshing tones and a peaceful ambience. The hotel offers a range of exemplary facilities, meeting the needs of every type of traveller.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
115
2 возрасни
/ноќ
29
115
2 возрасни
/ноќ
30
115
2 возрасни
/ноќ