GRAND ROYALE APART HOTEL & SPA

GRAND ROYALE APART HOTEL & SPA

Локација:на околу 500м од главната гондола и на околу 1км од центарот на Банско. Содржини: Рецепција, сеф на рецепција, услуга во соба, rent a car, Wi-Fi интернет во лоби бар, ски гардероба, лоби бар, дневен бар, бар покрај базен, главен ресторан, A’la Carte ресторан, конференциска сала. Бесплатно користење на базен со дел за деца, соба со пареа, Финска сауна, арома сауна, клуб за деца, ски гардероба, превоз до главна гондола, интернет конекција...
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5100EUR
за 2 возрасни
видете детали
ICEBERG BANSKO

ICEBERG BANSKO

Локација: на околу 800м од главната гондола. Сместување: вкупно 35 соби, на 3 ката, лифт. Сите соби и апартмани имаат греење, сателитска ТВ, телефон, интернет конекција, мини бар, тепих на под, купатило со туш и фен. Содржини: Рецепција, сеф на рецепција (со доплата), услуга во соба, ски гардероба, Wi-Fi, конференциски сали, главен ресторан, лоби бар, механа (традиционален ресторант), Спа центар. Бесплатно користење на базен со дел за деца, Џакузи, фитнес, соба со пареа, ски гардероба, превоз до гондола...
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5600EUR
за 2 возрасни
видете детали
SAINT GEORGE PALACE

SAINT GEORGE PALACE

Локација: 800м од гондолата, 3 км од градот Капацитет: хотелот располага со 85 соби,секоја соба има опремена кујна, дневен простор, тоалет, сателитска ТВ Хотелски содржини: рецепцоја, ресторан, спа – центар, бар, затворен базен,сауна,џакузи, фитнес центар
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR6400EUR
за 2 возрасни
видете детали
CASA KARINA

CASA KARINA

Локација: во центарот на Банско, на 200 м од гондолата. Хотелски содржини: рецепција со сеф,надворешен паркинг, интернет, конференциска сала, ресторан, лоби бар, внатрешен базен, сауна, фитнес, масажа, џакузи. Опременост на студијата и апартманите: ТВ, телефон, интернет, сеф, фрижидер, кујна, бања, балкон.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR6500EUR
за 2 возрасни
видете детали
REGNUM HOTEL & SPA

REGNUM HOTEL & SPA

Локација: Се наоѓа на 400 метри од гондола и на 900 метри од центарот на Банско. Хотелски содржини: ресторант и шведска маса, лоби и наргиле бар, ноќен бар, фитнес центар, соба за забава, детски клуб, сеф, изнајмување на Ski, Snowbard и кондури, менувачница, салон за убавина, конференциска сала, надворешен бесплатен паркинг,достапност за хедикепирани лица и SPA центар.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR8400EUR
за 2 возрасни
видете детали
MURITE CLUB HOTEL

MURITE CLUB HOTEL

Положба: Во оклината на Разлог, 10 км од центарот на Банско Сместување: 96 луксузно опремени соби и апартмани. Сите апартмани имаат балкон со планински поглед, и се опремени со дабов под и теписи во спалните соби. Собите се опремени со сателитска ТВ, кауч и систем за домашна забава. Некои, исто така имаат и голема кујна. Содржини: Комплексот се состои од 4 тематски згради кои се одалечени 50 метри една од друга.
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR14300EUR
за 2 возрасни
видете детали
SAINT IVAN RILSKI HOTEL & SPA

SAINT IVAN RILSKI HOTEL & SPA

Локација: на 800м од Гондолата, на 1,5 км од центарот на Банско. Капацитет: 5 згради, 100 двокреветни соби, 7 луксузни, 98 студија и апартмани. Хотелски содржини: 3 ресторани, лоби бар, ноќен клуб, буда бар, 3 конференциски сали, спа центар (сауна, парна бања, затворен базен, снежна соба) фитнес, интернет пристап, менувачница, ски остава, мини маркет, паркинг
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR15000EUR
за 2 возрасни
видете детали