FRIENDS

Bansko, Bulgaria
2 Raina Kniaginia str 2770 Bansko
од
EUR2617EUR
2 возрасни
Локација: се наоѓа во прекрасниот планински град Банско Хотелот располага со 41 модерни и стилски опремени соби. Сите соби во хотел се со удобни и имаат минибар, телевизор со кабловска телевизија, телефон,и бесплатен Wi-Fi интернет. За целосен одмор и рекреација располагаме со релакс зона, каде можете да уживате во нашата сауна, парна бања, џакузи и масажни третмани.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!