SAINT GEORGE PALACE

Bansko, Bulgaria
5 Kosherinata Str., Bansko
од
EUR4100EUR
2 возрасни

Локација: 800м од гондолата, 3 км од градот.
Капацитет: Хотелот располага со 85 соби, секоја соба има опремена кујна, дневен простор, тоалет, сателитска ТВ.
Хотелски содржини: рецепцоја, ресторан, спа – центар, бар, затворен базен, сауна, џакузи, фитнес центар.

Туристичка такса:
* Доплата за туристичка такса за престој: 1€ за возрасен и деца 2-12г. на ден (уплата при резервација)

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!

По Вт Ср Че Пе Са Не
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
пребарување
30
пребарување