ORBILUX

Bansko, Bulgaria
Gr Burgas Ul Kiril I Metodi 5 Et 1
од
EUR4850EUR
2 возрасни

Локација: Хотелот се наоѓа на само 500 метри од гондолата.
Сместување: Апартманите се модерно уредени и со опремена кујна, балкон, САТ ТВ, фрижидер.
Содржини: Хотелот располага со ресторан каде се служи Бугарска кујна, детска просторија, СПА центар со сауна и парна бања, фитнес центар и простории за масажа и паркинг (според расположливост).
Wi-Fi интернет е достапен во лобито со доплата.

Туристичка такса
* Доплата за туристичка такса за престој: 1€ за возрасен и деца 2-12г. на ден (уплата при резервација)

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!