HOTEL VIP

HOTEL VIP

Локација: Лоциран е на брегот на Беровско езеро, на 17км од Берово. Сместување: Хотелот располага со соби и апартмани. Сите хотелски соби се опремени со телефон, ТВ со сателитска програма, мини бар, тоалет со туш кабина, фен и пешкири. Повеќето соби имаат балкон/тераса. Типови на соби: стандардни соби макс. 3+2 лица, студиа со кујна макс. 2+2 лица и делукс соби макс. 2+1 лице. Услуга: BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), FB – полн пансион (ноќевање со појадок, ручек и вечера). Содржини: рецепција, бар, сала за состаноци, сауна, фитнес соба, терени за кошарка. Веб страна на хотелот: https://wiphotel.com.mk/en/hotel-berovo/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR2300EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL MANASTIR

HOTEL MANASTIR

Локација: Во Берово, 5.5км од Беровско езеро. Сместување: Вкупниот број на собите е 30, распоредени во три хотелски крила. Сите соби се опремени со директна телефонска линија, мини бар, LCD-TV со кабловска, бесплатна безжична интернет конекција, бања со туш кабина, Услуга: ВВ (ноќевање со појадок) Содржини: Национален ресторан, спа содржини: џакузи, парна бања, сауна и масажа, сала за семинари, две летни тераси, „чардак“, терен за тенис, мултифункционален терен за кошарка, фудбал и одбојка, детско игралиште и надгледуван паркинг простор. Веб страна на хотелот: https://www.hotelmanastir.com.mk/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4400EUR
за 2 возрасни
видете детали
AURORA RESORT & SPA

AURORA RESORT & SPA

Локација: Со надморска височина од 1100 метри, ресортот е сместен во источниот планински дел на Македонија, близу до градот Берово, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини. Услуга: ноќевање со појадок и вечера Содржини: world-class СПА центар, Ресторан, пет ѕвездено сместување, наворешен и внатрешен базен, богати и интересни планински содржини
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR7700EUR
за 2 возрасни
видете детали