IBEROSTAR HOTEL DELFIN

IBEROSTAR HOTEL DELFIN

Локација:Хотел Делфин се наоѓа во тивко, рибарско село Бијела, општина Херцег Нови, покрај морето и сопствената плажа. Содржини:Ресторан со тераса и поглед на море, две кафулиња со тераси, затворен базен, пинг-понг, пикадо, мало спортско игралиште, игротека за деца, хотелска плажа опремена со лежалки и бар, конгресна сала, паркинг. Сместување: Хотелот содржи соби и апартмани, дизајнирани во медитерански стил. Повеќето соби имаат поглед кон Которскиот залив, кој го поврзува кристално чистото море со планините богати со зелена вегетација во текот на целата година.Хотелот нуди трокреветни, четирикреветни соби, апартмани и соби. Сите сместувачки единици се климатизирани и имаат мини бар, сателитска ТВ, интернет, купатило со фен, а повеќето имаат тераса и поглед на море www.iberostar.com/en/hotels/herceg-novi/iberostar-bijela-delfin/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR10300EUR
за 2 возрасни
видете детали
IBEROSTAR HOTEL PARK

IBEROSTAR HOTEL PARK

Локација: Новоизградениот хотел Парк 4 * се наоѓа во Которскиот залив во Бијела, покрај морето. Содржини:нуди приватна плажа, затворен базен и надворешен базен со сончева тераса, рецепција, бар и ресторан. Објектите на хотелот вклучуваат објекти за водни спортови и услуги за изнајмување автомобили и велосипеди. Wi-fi и паркинг се бесплатни за гостите во хотелот. Сместување: Сите хотелски соби се климатизирани и се со телевизор со рамен екран со сателитски канали. Сместувањето нуди поглед на море или планина. Сите соби имаат сопствено купатило. Дополнителни удобности вклучуваат бањарки, влечки и дополнителни тоалети. www.iberostar.com/en/hotels/herceg-novi/iberostar-bijela-park/
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR11300EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL CASA DEL MARE BLANCHE

HOTEL CASA DEL MARE BLANCHE

Локација:Хотелот Каза дел Маре Бланш Бијела се наоѓа на плажата на одморалиштето Бијела, на половина пат помеѓу Херцег Нови и Котор. Содржини:рецепција, wi-fi интернет, ресторан, паркинг Сместување:сите соби се опремени со бања, клима, сателитска ТВ, тераса www.casadelmare.me
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR15300EUR
за 2 возрасни
видете детали