HOTEL AD TURRES 3* & HOLIDAY RESORT AD TURRES 3*

HOTEL AD TURRES 3* & HOLIDAY RESORT AD TURRES 3*

Локација: Цриквеница, на 30км од Ријека. Сместување: Вкупниот број на соби е 40 распоредени на 2 спрата и 12 павилјони. Сите соби во хотелот се опремени со клима уред, WI FI, ЛЦД ТВ, тоалет со туш кабина, фен, телефон, балкон (некои немаат). Собите во павилјоните се опемени со тоалет со туш кабина, фен, ЛЦД ТВ, WI FI, балкон (некои немаат) Типови на соби: хотелските соби се стандард или супериор макс. 2+1 лице, павилјонските соби се стандардни соби макс. 2+1 или 2+2 лица. Услуга: HB+ – полупансион (појадок и вечера со пијалок) Хотелски содржини: Рецепција, хотелски ресторан, аперитив бар со голема тераса и поглед кон островот Крк, собна услуга, надворешниот базен во близина на хотелот (15.06-15.09), ТВ салон, бесплатен паркинг. Плажа: На 250-400м од хотелот. Плажата е каменеста, со можност за наем на лежалки, чадори, педалинки и многу други реквизити.Hotel Website: https://www.jadran-crikvenica.hr/ad-turres-crikvenica
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR4271EUR
за 2 возрасни
видете детали
HOTEL OMORIKA 4*  & ANNEX OMORIKA 3*

HOTEL OMORIKA 4* & ANNEX OMORIKA 3*

Локација: Цриквеница, на 30км од Ријека. Сместување: Вкупниот број на соби е 115 во хотелот и 54 соби во анкесот, распоредени на 8 спрата.Сите се опремени со клима уред, WI FI, сателитска ТВ, тоалет со туш кабина, мини бар, телефон, сеф и балкон. Типови на соби: стандардни соби макс.2 лица, премиум соби макс. 2 лица, анекс стандрадни соби макс. 2+2 лица, фамилијарна свита макс. 4 лица со два балкона, супериор соби макс. 2+2 лица. Услуга: HB – полупансион (појадок и вечера) Хотелски содржини: 24 часовна рецепција, хотелски ресторан, аперитив бар со голема тераса и поглед кон островот Крк, собна услуга, мултифункционални сали за одржување на конференции, венчавки и семинари. Детска игротека и бесплатен паркинг за гостите на хотелот. Домашни миленици не се дозволени. Во близина на хотелот има бројни спортски терени, тениски игралипта, мал фудбал, мини голф, пинг понг. Ресторани, кафулиња, продавници. Можност за користење на надворешниот базен на хотелот Ад Турес (250м) Плажа: На 100м под хотелот. Плажата е каменеста, со можност за наем на лежалки, чадори, педалинки и многу други реквизити.Hotel Website: https://www.jadran-crikvenica.hr/hotel-omorika-crikvenica
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR5586EUR
за 2 возрасни
видете детали
Pavilions & Bungalows Kacjak
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR7152EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel International

Hotel International

3 18 прегледи Tripadvisor Scor: 3
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9100EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel Zagreb

Hotel Zagreb

2 15 прегледи Tripadvisor Scor: 2
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR9392EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel Ad Turres

Hotel Ad Turres

Suburbs-waterfront/beach Near Dramaij видете хотел на мапата
2 57 прегледи Tripadvisor Scor: 2
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR10672EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel Omorika

Hotel Omorika

Suburbs-waterfront/beach Near Dramaij видете хотел на мапата
3.5 57 прегледи Tripadvisor Scor: 3.5
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR11488EUR
за 2 возрасни
видете детали
Katarina
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR13488EUR
за 2 возрасни
видете детали
Hotel Esplanade

Hotel Esplanade

4 4 прегледи Tripadvisor Scor: 4
СМЕСТУВАЊЕ
од
EUR15488EUR
за 2 возрасни
видете детали