Aegeon Hotel Ios
Hotel

Ios, Greece
Mylopotas beach, 84001, Ios Cyclades, Greece, Ios
Location
A great option for a journey on a budget - hotel «Aegeon Hotel Ios» is located in Ios. This hotel is located nearby from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Mylopotas Beach, Santorini Old Harbor and Athinios Port Santorini.
At the hotel
You can stop by the bar. Swimming fans are going to enjoy a pool.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!