Armonia Pension

Ios, Greece
Chora, Chora Ios, Greece, Ios
Located a 10-minute walk from Mylopotas Beach, just a short walk from the centre of Ios, Armonia Pension offers free 2-way transfer from the port. It features air-conditioned rooms with free Wi-Fi and balcony overlooking the whitewashed Ios Town. An LCD TV, a safe and a hairdryer are included in all rooms at the Armonia Pension. Each has a private bathroom with shower and toiletries. Traditional taverns serving ouzo, clubs and cafés are within a 5-minute walk. Staff at the 24-hour front desk can offer information on beaches such as Magganari and Kalamos. A bus stops right next to the property.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!