Ios Cycladic Seafront Suites - Triple Suite Guest House

Ios Cycladic Seafront Suites - Triple Suite Guest House
Guesthouse

Ios, Greece
Ios Chora, 840 01, Ios
We love guest houses for their home comfort and discreet service. Guest house «Ios Cycladic Seafront Suites - Triple Suite Guest House» is located in Ios. This guest house is located minutes away from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the guest house — Yialos Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!