Flisvos Hotel

Ios, Greece
Gialos, Ios
Location
You’ll be sleeping tight! Hotel «Flisvos Hotel» is located in Ios. This hotel is located 1 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Yialos Beach, Santorini Old Harbor and Athinios Port Santorini.
At the hotel
Spend an evening in a nice atmosphere of the bar. Have a cup of coffee in the cafe and, who knows, maybe it’s going to be the best one in the city. Free Wi-Fi is available on the territory. Ask for more information when checking in. Specially for tourists who travel by car, there’s a free parking zone.
Specially for tourists who travel by car, there’s a parking zone.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!