La Luna

Ios, Greece
Ios Chora 84001 Ios Town,, Ios
Location
A great option for a journey on a budget - hotel «La Luna» is located in Ios. This hotel is located in the very center of the city. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Yialos Beach, Mylopotas Beach and Santorini Old Harbor.
At the hotel
You can stop by the bar. In the shared kitchen, you can cook anything you want. Want to be always on-line? Wi-Fi is available. If you travel by car, you can park in a parking zone for free.
If you travel by car, there’s a parking zone. At the guests’ disposal, there’s also a safe-deposit box. The staff of the hotel speaks English.
Room amenities
In the room, there is a TV. The room equipment depends on its category.
Check-in: 12:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!