Aggeliki Apartments
Apartment

Ipsos (Corfu), Greece
Kato Korakiana, Kerkira 490 83, Greece, Paleokastritsa
A perfect fit for a big group of travellers: apartment «Aggeliki Apartments» is located in Paleokastritsa. This apartment is located in 12 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Glyfada Beach, Myrtiotissa Beach and Pelekas Beach.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!