Niki Studios and Apartments By Hotelius

Niki Studios and Apartments By Hotelius
Apartment

Ipsos (Corfu), Greece
no name, Acharavi
A great option for family vacation: apartment «Niki Studios and Apartments By Hotelius» is located in Acharavi. This apartment is located nearby from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment — Acharavi Beach, Sidari Beach and Canal d'Amour.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!