Dionisos Apartments
Apartment

Ipsos (Corfu), Greece
Gouvia Corfu, Gouvia
A great option for family vacation: apartment «Dionisos Apartments» is located in Gouvia. This apartment is located in the very center of the city. In the morning, have a cup of coffee while looking at the city from the window. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the apartment. Places nearby: Dassia Beach, Port of Corfu and New Fortress.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!