Happy Camp Mobile Homes In Karda Beach Camping and Bungalows

Happy Camp Mobile Homes In Karda Beach Camping and Bungalows
Camping

Ipsos (Corfu), Greece
Dassia-Kato Korakiana, Paleokastritsa
«Happy Camp Mobile Homes In Karda Beach Camping and Bungalows» is located in Paleokastritsa. This hotel is located in 8 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel. Places nearby: Dassia Beach, Barbati Beach and Port of Corfu.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!