Corfu Secret

Ipsos (Corfu), Greece
Agios Markos, 490 83 Corfu, Paleokastritsa

Location
The budget 3-star hotel Corfu Secret is set within 14 km from the historic center of Корфу.
Hotel features
The hotel bar is a great place to unwind and enjoy a drink after an eventful day. Wi-Fi is available throghout the property. The property has an outdoor swimming pool on site. Guests can order airport transfers for an additional fee.
Friendly staff at the 24-hour front desk will be glad to answer your questions. Room service is provided round-the-clock. Laundry services are available.
Check-in: 14:00:00
Check-out: 12:00:00прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!