Wilde Rose Hotel

Ipsos (Corfu), Greece
Dasia Kato Korakiana Kerkyras, Paleokastritsa
Looking for a place to spend a night after a long walk around the city? Hotel «Wilde Rose Hotel» is located in Paleokastritsa. This hotel is located in 9 km from the city center. You can take a walk and explore the neighbourhood area of the hotel — Dassia Beach, Barbati Beach and Port of Corfu.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!