Intellectual Inn - Bahria Town

Intellectual Inn - Bahria Town

Islamabad, Pakistan
Intellectual Village, Phase 7, Islamabad
Located in Rawalpindi, Intellectual Inn - Bahria Town is a 5-minute walk from Bahria Zoo and 10 minutes by foot from The Millennium University College. This inn is 2.8 mi (4.6 km) from Butterfly Valley Golf & Country Club and 6.8 mi (11 km) from World Trade Center Islamabad.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!