Butt Lodge II

Islamabad, Pakistan
House 587, Main lbn-e-Sina Road, G-9/3, Islamabad
Butt Lodges II is known for its renowned location, right at Islamabad's Ibn e Sina road, and its comfortable accommodation. This guest house ensures cleanliness and great customer service. Its amenities include parking and an in-house restaurant, plus WiFi! Butt Lodges II is the perfect place for you to stay, regardless of whether you're visiting for business or leisure activities.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!