Chalet Islamabad

Islamabad, Pakistan
House # 14, Street # 60, Sector F-6/3, Islamabad
With a stay at Chalet Islamabad in Islamabad (F-6 Sector), you'll be a 4-minute drive from National Art Gallery and 6 minutes from Supreme Court of Pakistan. This 4.5-star hotel is 1.1 mi (1.8 km) from Majlis-e-Shoora and 1.2 mi (1.9 km) from Aiwan-e-Sadr.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!