The City Lodge

Islamabad, Pakistan
House 19, Street 67, G-6/4, Islamabad
For the past 30 years, The City Lodge Guesthouse has been operating with one aim in mind: to provide budgeted accommodation with safe and secure environment for guests. In the Capital of Islamabad, Near Diplomatic Enclave, it can get quite difficult to find a secure place to stay which not only provides quality amenities but is also affordable with reasonable prices. Join us and have a wonderful experience.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!