Safari Club 4

Islamabad, Pakistan
Safari Banquets & Suites, Commerical, Islamabad
With a stay at Safari Club 4 in Islamabad, you'll be 5.1 mi (8.2 km) from World Trade Center Islamabad and 5.1 mi (8.2 km) from Bahria Zoo. This vacation home is 5.7 mi (9.2 km) from The Millennium University College and 6.5 mi (10.4 km) from Butterfly Valley Golf & Country Club.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!