Hotel Crown Plaza

Islamabad, Pakistan
99 Jinnah Ave, Islamabad
With a stay at Crowne Plaza Islamabad in Islamabad (Blue Area), you'll be within a 10-minute drive of Centaurus Mall and Lok Virsa Museum. This hotel is 2.2 mi (3.6 km) from Faisal Mosque and 3 mi (4.8 km) from Allama Iqbal Open University.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!