Magnolia Guest House

Islamabad, Pakistan
House 7, Street 85, Sector G-6/4, Islamabad
Located in Islamabad, Magnolia Guest House is within a 10-minute drive of Supreme Court of Pakistan and Jinnah Sport Stadium. This guesthouse is 1.7 mi (2.8 km) from Majlis-e-Shoora and 1.7 mi (2.8 km) from Embassy of the United States of America.

прикажи повеќе

Информациите и фотографиите на страницата што го опишуваат хотелот / вилата се строго информативни и се земени од нашите партнери или од нивните страници за презентација. Сликите на страницата се генерички и не можат да се сметаат за договорни, тие претставуваат наш постојан напор да обезбедиме информации за сместувачките единици. Секојдневно се обидуваме да ги ажурираме овие информации, но не гарантираме дека тие се целосни, ажурирани или не содржат грешки. Препорачуваме да се консултирате со официјалните веб-страници на хотелите или да побарате ажурирани информации до нашата агенција.

Цените и достапните понуди се валидни во овој момент!